Online prodej skipasů Interaktivní mapa

4. června Bikepark Opening

4. června Bikepark Opening

02. 06. 2016

V bikeparku Špičák bude tuto sobotu 4.černa hodně rušno. Startuje zde bikerská sezóna a o novinky ani letos nebude nouze. To co možná už nikoho nepřekvapí, jsou perfekteně vyšejpové tratě. Rozhodně, ale nikdo nemůže přehlédnout, novou spojovací trasu s názvem Lucky Bastard. Ta navazuje na  drop přes chatku, který vznikl v loni v horní části bikeparku. Tento nový úsek, kde na sebe navazují skoky, dropy, klopenky a wallride, je zhruba 1km dlouhý a nabízí opravdu hodně zábavy.

 

Spicak Bikepark - Lucky Bastard from BikePark Spicak on Vimeo.

 

Pokud nemáte vlastní kolo, stavte se naší půjčovně, kde jsme obměnily 90% bikeparkových kol za nová od české značky Author. Nově jsou v nabídce i horská elektrokola.

V sobotu po vydatné dávce ježdění vás ještě čeká večerní párty s živým koncertem plzeňské kapely Muerta Mente a DJ párty se Swingin Travellers.

Již za měsíc po otvíračce s na Špičáku pojede iXS European Downhill Cup (1.-3.7.). 

Na Špičáku jako jediném bikeparku v Čechách platí i letos celosezónka Gravity Card. S touto jízdenkou se můžete vydat do dalších 14ti nejznámějších bikeparků po celé Evropě.

Bikepark bude v provozu o víkendu 4.-5. června a pak od 11. června se bude jezdit již každý den až do poloviny září. Víkendový provoz bude pokračovat až do konce října.

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167

Podpořeno z evropského fondu pro regionální rozvoj - ROP Jihozápad