Online prodej skipasů Interaktivní mapa

Český šampionát SKI&GOLF – počtvrté zvítězil Petr Kabát, sourozenecký souboj ovládla Eva Koželuhová

13. 04. 2017

Tradičně začátkem dubna se letos konal 9. ročník mistrovství České republiky v moderní sportovní kombinaci Ski&Golf, na kterém obhajovali přední příčky také členové našeho sportovního oddílu – Petr Kabát a sestry Eva a Tereza Koželuhovy.

A obhajoba to byla úspěšná. Počtvrté český šampionát vyhrál v hlavní kategorii Petr Kabát. Mezi ženami se, také počtvrté, radovala Eva Koželuhová, která předčila svoji mladší sestru Terezu a oplatila ji tak loňskou porážku. Společně zároveň triumfovaly v kategorii párů, kdy za sebou nechaly všechny mužské dvojice. Zajímavostí je, že obě sestry jsou již také mistryněmi světa v této moderní sportovní kombinaci.

Evu s Petrem čeká 11.–13.5. mistrovství světa v rakouském Zell am See – Kaprun, kam pojedou obhajovat svá výborná loňská umístění (Eva 1. v kategorii žen a Petr 3. v kategorii PRO). Bohužel s nimi pravděpodobně nebude moci odjet Tereza, která se zranila při rozjížďkách před obřím slalomem. Závod absolvovala se zafixovaným kolenem, ale následné vyšetření ukázalo, že zranění je vážnější.