Online prodej skipasů Interaktivní mapa

Fotogalerie ze závěřečných závodů víkendové lyžařské školy

Fotogalerie ze závěřečných závodů víkendové lyžařské školy

20. 02. 2018

44. ročník víkendových kurzů je úspěšně za námi! Fotogalerii všech závodníků závěrečného slalomu si můžete prohlédnout níže. Z celkového počtu 364 žáků slalomem projelo 285 lyžařů a 79 snowboardistů. Děkujeme rodičům za podporu při závodě i během předávání medailí.

 

 

Žáci, kteří z důvodu nemoci nebo úrazu nemohli navštívit víkendový kurz minimálně 2 krát, mohou zaslat do 5.3. 2018 žádost o vrácení paušální částky za absenci. Těm, kteří chyběli na posledním 6. kurzu a nevyzvedli si jízdenku, připočteme k paušální čátce i zálohu 50,- za jízdenku. Ostatní nevyzvednuté jízdenky můžete do konce zimní sezóny převzít v kanceláři lyž. školy každý den od 8:00 do 16:00. Ve stejném období také budou k vyzvednutí odložené věci ze zrát a nálezů, které se našly v tělocvičně. Převážně se jedná o rukavice, ponožky nebo kukly.

Zimní sezóna pomalu končí. Každý žák získal při úhradě slevu na letní bikovovu školu. Navštivte areál i v létě a vyzkoušejte jízdu s instruktorem v bikeparku na Špičáku. Jako jediný český bikepark patří do společenství 18 špičkových evropských bikeparků v Evropě, které spojuje společná jízdenka Gravity card.

Od začátku října 2018 budou opět spuštěny on-line přihlášky do 45. ročníku víkendových kurzů. Těšíme se na všechny budoucí lyžaře i snowboardisty.

Kliknutím na modré "f" se otevře celé album i bez přihlášení na facebook.

 

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167

Podpořeno z evropského fondu pro regionální rozvoj - ROP Jihozápad