Online prodej skipasů Interaktivní mapa

Informace k víkendovým kurzům 2018

Informace k víkendovým kurzům 2018

12. 01. 2018

O víkendu 13. a 14.ledna 2018 startují víkendové kurzy. Čeká nás 6 sobot a 6 nedělí. Vše bude zakončeno měřeným slalomem. Více informací o rozřazení do družstev a podrobnější informace najdete v tomto článku.

Sraz žáků je v době od 9:00 do 9:30 v tělocvičně ve Ski&Bike Špičák. Zde najdete svou skupinu podle místa bydliště. Instruktoři si shromáždí své žáky a v 9:30 vyrazí na svah. Využívají-li žáci svoz hromadnými autobusy, doprovodí je od parkoviště k tělocvičně vedoucí přepravy. Pokud se dopravujete na kurz individuálně, využijte bezplatné parkoviště P1.

Z důvodu vyššího počtu žáků s hromadným svozem, vypravili jsme z Klatov nový autobus. Ten pojede od zastávky u Lidlu přímo na Špičák. Autobusy vypravené z Plzně budou Klatovy vynechávat a pojedou přímo na Špičák.

Rozpis družstev můžete prohlédnout níže. Bohužel nelze vyhovět všem požadavkům v poznámce přihlášky.  Během prvního víkendu zkontrolujeme, zda uvedé výkonnosti odpovídají. Pokud odpovídat nebudou, budeme žáky ještě přesouvat a hledat výkonnostně adekvátní družstvo.

Žáci se mohou během prvního kurzu těšit na řízek s bramborem, polévku a čaj. Nezapomeňte i tak dětem přibalit pití a případně svačinu. Dále také náhradní rukavice, ponožky nebo punčocháče ( platí hlavně pro nejmenší). Proveďte kontrolu lyžařské nebo snowboardové výzbroje. Všem žákům doporučujeme helmu a lyž. brýle.

 

LYŽE - NEDĚLE - KLATOVY - NEPOMUK

LYŽE - NEDĚLE - PLZEŇ - DOMAŽLICE

LYŽE - SOBOTA - DOMAŽLICE

LYŽE - SOBOTA - DOSPĚLÍ

LYŽE - SOBOTA - KLATOVY - NEPOMUK

LYŽE - SOBOTA- PLZEŇ

LYŽE - SOBOTA - ŠTĚNOVICE

SNOWBOARD - NEDĚLE

SNOWBOARD - SOBOTA

 

 

 

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167

Podpořeno z evropského fondu pro regionální rozvoj - ROP Jihozápad