Online prodej skipasů Interaktivní mapa

Špičácký pětiboj pro děti

Špičácký pětiboj pro děti

03. 03. 2018

Letos přijďte už rovnou v lyžařských botách (lyžácích) a s lyžemi, máme nové disciplíny!  

Ski&Bike Špičák naděluje celodenní volňásky všem dětem do 14let. Musíš si je zasloužit, ale neboj, zvládne to každý.

Kdy ? V sobotu 3. března 2018 od 9:00 do 12:30 hodin.
Kde ? U sjezdovky Spodní Šance, pod novým parkovištěm. Nemůžeš minout připravená hřiště, uslyšíš moderátora.

Špičácký pětiboj letos zařadil dvě nové disciplíny – slalom na lyžích (opravdu jej bez problémů sjede každý, záleží jen na rychlosti) a soutěž v klouzačkách (speciální obutí na sníh). Na obě potřebujete mít boty na sjezdové lyže (lyžáky), na slalom samozřejmě i vlastní lyže -J, takže přijďte soutěžit už vybaveni jako jste zvyklí, když k nám přijedete lyžovat.

Další 3 soutěžní disciplíny-lezení do iglú, koupání tučňáků a slalom psích spřežení, v lyžařském obutí zvládnete také. A vlastně hned, kdy dokončíte všech pět soutěží a od nás za odměnu obdržíte celodenní jízdenku zdarma, můžete vyrazit na lanovku/další vleky a lyžovat, lyžovat a lyžovat -J. 

Všechno ti vysvětlíme na místě. Obdržíš kartu, kam napíšeš své jméno a věk a můžeš se vrhnout do soutěží v libovolném pořadí.

Pozor!!!! Ti nejlepší v součtu nejrychlejších časů a dosažených bodů v každé ze tří kategorií do 6 let, 7-9 let, 10-14 let získají věcné ceny.

Výsledky budou vyhlášeny ve 13:00 hodin moderátorem v místě soutěží, tak se tady zase na chvilku stav. Kdo si cenu nestihne vyzvednout, výsledky najde u pokladen a ceny budou uschovány v pokladně, kde si je může do sobotních 16:00 hodin vyzvednout.

Na jízdenku ZDARMA budete potřebovat pouze 50 Kč vratnou zálohu na čipovou kartu. Ta bude k dispozici v pokladně u dojezdu sjezdovky Spodní Šance, kde se pětiboj koná. 

Užívej si jarní prázdniny v Plzeňském kraji Špičáckým pětibojem a odměň se free jízdou!

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167

Podpořeno z evropského fondu pro regionální rozvoj - ROP Jihozápad