Tereza Koželuhová první, Petr Kabát a Eva Koželuhová druzí  MČR ve SKI-GOLFU

Tereza Koželuhová první, Petr Kabát a Eva Koželuhová druzí MČR ve SKI-GOLFU

14. 04. 2016

Členové lyžařského oddílu TJ SA Špičák Terka a Eva Koželuhovy a Petr Kabát spolu s dalšími 120 skigolfisty se zúčastnili již tradičně MČR v moderní sportovní kombinaci SKI-GOLFU (obří slalom a golf) a potvrdili svoje ambice a výborné výsledky z předchozích sezón.

V kategorii žen zvítězila mladší ze sester Terka před Evou, kdy zajela velmi dobře obří slalom za 38,81 a obě zahrály výborně golfové kolo (77 ran Terka, 78 Eva) za velmi nepříznivých podmínek (teplota pod 10°C, déšť, vítr). Petr Kabát obhajoval vítězství z loňského roku a po výborných lyžích 35,99 mu úplně nevyšel golf a po 82 ranách skončil o 1 ránu za vítězným Daliborem Manďákem. Petr s Terkou zároveň zvítězili i v soutěži dvojic před Evou a Jiřím Jandou a až na třetím místě skončila první mužská dvojice. Výsledky Terky i Evy patřily mezi nejlepší i v absolutním pořadí společně s mužskými kategoriemi.

Mistrovství se zúčastnili i další špičáčtí lyžaři a golfisté – Luboš Koželuh, Sváťa Dvořák a Pepa Kabát.

Úspěšným skigolfistům budeme držet palce na mistrovství světa v rakouském Zell am See – Kaprun na začátku května.

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167