Online prodej skipasů Interaktivní mapa

X. innogy SKI&GOLF Czech Championship 2018. Vítězi Petr Kabát a Tereza Koželuhová

10. 04. 2018

Desátý jubilejní ročník sportovního klání, které spojuje dvě disciplíny lyžování  a golf, se uskutečnil v  termínu 6. a 7. dubna 2018, tradičně „na červené“ ve Špindlerově Mlýně a na golfovém hřišti Golf & Spa Kunětická Hora.

Titul absolutního vítěze v Mistrovství ČR v kombinaci innogy SKI&GOLF Czech Championship 2018 získal, již po páté Petr Kabát (MAIN), který po dobrém výkonu na lyžích 37,84 sec a slušném výsledku v golfu 79 ran, potvrdil vyrovnanou výkonnost, a těsné prvenství. V letošním roce tvrdě na pozici Kabáta útočili Jan Schovánek, Dalibor Manďák, Jan Kodeš, který zahrál v paru. Nejlepší výsledek v golfu zapsal Vlastimil Miler s výsledkem 70 ran.

Letošní rok přinesl čerstvou krev v kategorii JUNIOR. Po velmi pěkné jízdě v pátečním závodu a velmi solidním výsledku v golfu 79 ran se radoval Marek Matějů, 2. Vlastimil Miler, -2 v golfu, nejlepší golfový výsledek. V kategorii WOMEN, potvrdila roli favoritky Tereza Koželuhová, mistryně světa z rakouského Zell am See, po velmi slušném obřím slalomu zahrála výborných 73 ran v golfové části. Kategorii MAIN vyhrál zmiňovaný Petr Kabát, následován Janem Kodešem a Jiřím Vašíčkem. V kategorii MASTER II se radoval Josef Novák. V kategorii MASTER zvítězil Slawomir Komonski, před Jaroslavem Žižkou a Jaroslavem Martínkem. Kategorie MID zvítězil Jan Schovánek, následován Daliborem Manďákem a Davidem Zelinkou. Celkové výsledky najdete na www.czgp.cz nebo www.skigolf.cz
Vítězové jednotlivých kategorií budou reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa SKI&GOLF v rakouském Kaprunu na začátku května.
© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167