Online prodej skipasů Interaktivní mapa

Akce na špičáku

Závody ÚKZ

23. 02. 2019

Závody UKZ – územní klasifikační závod ve slalomu a obřím slalomu
Svazem lyžařů ČR homologované tratě pro závody vyšší kategorie jsou vyhledávané předními závodníky z celé ČR. Na svazích Špičáku bojují o co nejlepší body pro nominaci na MČR a zařazení do reprezentace. Zde získávali body i žákovští a juniorští mistři republiky z našeho kraje, včetně historicky neúspěšnějšího Marcela Maxi známého z OH v Naganu.
Přijďte fandit a mějte možnost okoukat techniku těch nejlepších.

 

SNOW Tour

01. 03. 2019

SNOW Tour - s časopisem snow


Pokud máte rádi hory, sníh, lyžování a veškerou zábavu s tím spojenou, tak neváhejte a pojeďte s námi 1. 3. 2019 do skiareálu Špičkák na Šumavě na SNOW tour! S námi můžete spojit všechno, co Vás baví – od testování lyží až po soutěže o zajímavé ceny. Také pro vás bude připravena Chill-out zóna. O vše se postarají usměvavé promotérky.

Veškeré testování je pro lyžaře zdarma.

 

  •  

 

4x4 Pilsner Winter Jeep

02. 03. 2019

Předváděcí akce s testováním 4x4 vozidel značky Jeep. Pořádá VSP auto.

 

Šumavský pohárek

09. 03. 2019

Ski&Bike Špičák poskytuje tradičně zázemí pro začínající závodníky. Jedná se o seriál sedmi bodovaných závodů, který začíná na Lipně a o celkových vítězích se rozhoduje v závěrečném večerním závodě s jízdou světýlek a ohňostrojem na Špičáku. Každého závodu se zúčastní více než sto dětí a seriál patří k nejprestižnějším v republice. Velké množství cen proto dotuje Plzeňský kraj a SLČR, na jehož stránkách najdete soutěžní řád a výsledky. 
Přijďte obdivovat výkony nejmenších a nechte se pohltit úžasnou atmosférou závodu.

 

Závěrečný šumavský pohárek

10. 03. 2019

Poslední závod dětské série.

Jízda přes louži

Jízda přes louži

16. 03. 2019

Tradiční jízda přes velkou louži na čemkoliv. Přímo u nástupu na lanovku ve Ski areálu Špičák bude postaven bazén o délce zhruba 20m hluboký 1,3m.

KO slalom

30. 03. 2019

Atraktivní závod i pro diváky. Přehledná červená a modrá trať, kde vidíme souboj dvou závodníků od startu až do cíle. Ti nejlepší potřebují k dobrému startu i trochu štěstí, aby se pavoukem startujících dostali do finále.

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167

Podpořeno z evropského fondu pro regionální rozvoj - ROP Jihozápad